wtorek, 15 kwietnia 2014

Po raz pierwszy

Cześć, jestem studentką I roku na kierunku lekarskim. Od dłuższego czasu zbieram się, żeby zacząć pisać bloga i wkońcu to nastapiło. Odkąd postanowiłam zostać lekarzem przeczytałam wiele blogów, setki postów, niektóre odwiedzam do dziś. Na swoim postaram się opisywać, co dzieje się na studiach, ale nie tylko. Nie wiem, czy inni mają tak samo, ale dla mnie czas  na studiach mija bardzo szybko, pędzi jak szalony. Wielu rzeczy nie jestem w stanie wyłapać z życia. Dlatego też myślę, że blog jest dobrym pomysłem. Fajnie będzie zajrzeć tu za jakiś czas i wrócić do problemów, które będą wydawały się już błahe, do tych miłych chwil, które się przytrafiają. Mam nadzieję, że  pozwoli mi to docenić to co mam. A  jeśli uda mi się  komuś, kogoś zmotywuję ( tak jak było w moim przypadku ) będzie to dla mnie ogromna satysfakcja, bo pomaganie jest naprawdę super. Poza tym fajnie byłoby wymieniać się informacjami z ludźmi z pokrewnych kierunków z innych uczelni.
I tak o to powstał post nr1, post o wszystkim i o niczym; post, którego szybko pewnie nikt nie przeczyta; post nie wnoszący nic i w sumie bez sensowny, ale od czegoś trzeba zacząć ;) mam nadzieję, że następne będą lepsze, ciekawsze. Na koniec dorzucam coś zupełnie nie związanego ze studiami, ale coś, co towarzyszy mi na każdym niemal kroku – muzyka. Miłego słuchania
J

Pozdrawiam wszystkich, którzy prędzej czy później tu trafią. Do zobaczenia wkrótce :)  

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz