Cześć,
jestem studentką I roku na kierunku lekarskim. Od dłuższego czasu zbieram się,
żeby zacząć pisać bloga i wkońcu to nastapiło. Odkąd postanowiłam zostać
lekarzem przeczytałam wiele blogów, setki postów, niektóre odwiedzam do dziś. Na swoim postaram się opisywać, co dzieje się na studiach, ale nie tylko. Nie wiem, czy inni mają tak samo, ale dla mnie czas na studiach mija bardzo szybko, pędzi jak
szalony. Wielu rzeczy nie jestem w stanie wyłapać z życia. Dlatego też myślę,
że blog jest dobrym pomysłem. Fajnie będzie zajrzeć tu za jakiś czas i wrócić
do problemów, które będą wydawały się już błahe, do tych miłych chwil, które
się przytrafiają. Mam nadzieję, że pozwoli mi to docenić to co mam. A jeśli uda mi się komuś, kogoś zmotywuję ( tak jak było w moim
przypadku ) będzie to dla mnie ogromna satysfakcja, bo pomaganie jest naprawdę
super. Poza tym fajnie byłoby wymieniać się informacjami z ludźmi z pokrewnych
kierunków z innych uczelni.
I tak o to powstał post nr1, post o wszystkim i o niczym; post, którego szybko
pewnie nikt nie przeczyta; post nie wnoszący nic i w sumie bez sensowny, ale od
czegoś trzeba zacząć ;) mam nadzieję, że następne będą lepsze, ciekawsze. Na
koniec dorzucam coś zupełnie nie związanego ze studiami, ale coś, co towarzyszy
mi na każdym niemal kroku – muzyka. Miłego słuchania J
Pozdrawiam
wszystkich, którzy prędzej czy później tu trafią. Do zobaczenia wkrótce :)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz